Tuesday, August 8, 2023

Welcome Summer 3d cross stitched Cube / Літній вишитий кубик

Welcome Summer cube from my Happy Seasons series. It was created during first months of war with the help of my dear friend Oksana @oksana_jasmin, who stitched the cube and took the photos of finishing, essential for the tutorial. My Mother stitched the cube too and sent it to me, so that I could make these final photos for the shop and instagram. Warm thanks you both, whose time and effort made my intentions and plans real, so that I could still continue issuing new designs!
So, Welcome Summer cube pattern is available as PDF at livingontherainbow.etsy.com. The cube is stitched on Belfast Linen 32ct with DMC threads.


Літній кубик! Не віриться, але схеми до нього я малювала у перші дні війни. Не дивлячись на це, на темінь навкруги, на зачинені ставні та вимкнене світло він вийшов дуже яскравим і радісним!
Але у його створенні цього МК приймала участь не тільки я. Оскільки вишивати мені не було чим, вишити кубик та всі необхідні фотографії етапів його збірки знову погодилася Оксаночка @oksana_jasmin. Одночасно з нею, моя Мама почала вишивати цей кубик також. І тут ми дуже вдячні магазину Crazy Cross Stitch @ccsstitch, який відновив свою роботу, не зважаючи на важку ситуацію, та погодився вислати Мамі необхідній для кубика льон. Готовий кубик Мама надіслала мені, і я вже змогла зробити ці фотографії. Тож дякую щиро всім причетним за підтримку і допомогу, завдяки вам я можу працювати в ці часи, та ще й випускати новинки!
P.S. квілт у цьому кубику також є, а як же!
Дуже прикольна вийшла вся серія. Подивитися інші сезонні кубики можна тут

No comments:

Post a Comment

Note: Only a member of this blog may post a comment.