Thursday, August 3, 2023

Cheshire Cat cross stitch pattern / Чеширський Кіт

Cheshire Cat in Mad Hatter's Hat! 

Love Alice in Wonderland fairytale, love its characters, so magical and whimsical and lovely! And, surely, after Madhatter and White Rabbit's Watch, I had to make another ornament for the series. And here it is! 

As you might remember, the Madhatter pattern was free, however, the Hat tutorial was not included. Now, it is a part of Cheshire Cat design (the hat fits both the cat, and the Hatter). 

The pattern/tutorial is available in my shop livingontherainbow.etsy.com.


Stitching and assembling this ornament is rather easy. But I do strongly recommend using these furry threads. 

Будь-яка дорога починається з першого кроку (с) Чеширський Кіт.

Знаєте, перечитую зараз Алісу в країні Чудес, - скільки ж там мудрості. Так, і дивного, і незрозумілого, але скільки ж влучних фраз, особливо зараз! Як вам така: "Уява - єдина зброя у війні проти реальності"? Ну це ж просто про мене останні півтора року на всі 100!

Ну, а тепер до діла. Чеширський Кіт! Робота над ним почалася ще влітку 2021! Потім якось закинула, потім ще щось, потім відомо що. Але ж ось він, красунчик! Та не просто кіт, а ще й в капелюсі Капелюшника! Кожній іграшці свій час і настрій, мабуть, саме зараз прийшов час зробити і Кота, і... цей магічний Капелюх!

МК включає в себе і Котика, і Капелюх. Тож, якщо ви давно хотіли зробити Капелюшника, та відкладали, бо не знали, як робити капелюха, тоді вам до мене! МК українською. Розширена та оновлена версія дизайну Капелюшника іде бонусом.

Вишивати/збирати Котика досить просто, а от замінювати пухнасті ниточки не рекомендую.

2 comments:

Note: Only a member of this blog may post a comment.